Kontakt

Kontakt Bergen Telesystemer

Spørsmål?

Ønsker du å diskutere eksisterende eller fremtidige tekniske kommunikasjonsløsninger, er du velkommen til å kontakte oss for en uforpliktende samtale.

Kontaktinformasjon

Postadresse: Postboks 13 Kristianborg, 5822 Bergen
Besøksadresse:
Kanalveien 109, 5068 Bergen
E-post: post@bergentelesystemer.no
Tlf.:
55 36 18 00

linkedin   facebook

Ring oss på 55 36 18 00 eller legg igjen en beskjed, så kontakter vi deg.




Ansatte

Trond Lyssand

Daglig leder

55 36 18 01

trond@bergentelesystemer.no

Henning Skår

Teknisk leder

55 36 18 04

henning@bergentelesystemer.no

Christian Dyngeland

Senior Account Executive

55 36 18 11

christian@bergentelesystemer.no

John Rivas

Senior salgskonsulent

55 36 18 17

john@bergentelesystemer.no

Jan Erik Algerøy

Butikkansvarlig

55 36 18 03

jan.erik@bergentelesystemer.no

Ørjan Løbrot

Tekniker

55 36 18 06

orjan@bergentelesystemer.no

Jan Ove Iversen

Tekniker

55 36 18 05

jan.ove@bergentelesystemer.no

Bente-Lene Bøen

Regnskap/administrasjon

55 36 18 08

bente@bergentelesystemer.no

Sissel Thorstensen

Administrasjon

55 36 18 09

sissel@bergentelesystemer.no

Kjetil Holmefjord

Daglig Leder Telenorbutikken

55 36 18 07

kjetil@telenorbutikken.no

Torbjørn Loddengaard

Torbjørn Loddengaard

tl@telenorbutikken.no

Taija Osanen

Regnskapsansvarlig

55 36 18 12

taija@bergentelesystemer.no